EuroLingo to czołowa w branży usługi tłumaczeniowe i lokalizacyjne w każdym z najpopularniejszych języków Europy Wschodniej.

Czołowe w branży globalne usługi tłumaczeniowe i lokalizacyjne
w każdym z najpopularniejszych języków.

Dlaczego warto współpracować z euro lingo

 • Certyfikat ISO 17100
 • Gwarantowana jakość
 • Konkurencyjne ceny
 • Eksperci w danych dziedzinach
 • Bezpieczeństwo i poufność na 100%
 • Realizacja zobowiązań zawsze na czas

Skontaktuj się z nami w sprawie następnego projektu tłumaczeniowego

  O nas

  Europa jest niezmiernie zróżnicowanym obszarem, choć odległości pomiędzy krajami nie są zbyt duże. Brak wydajnej komunikacji w handlu międzynarodowym jest przeszkodą powodującą problemy we wchodzeniu nowych firm na rynek. Oferujemy usługi tłumaczeniowe w każdym języku Europu Wschodniej, zarówno w przypadku codziennych, jak i zaawansowanych biznesowych projektów, w tym tłumaczenie, redakcję, korektę i transkrypcję dokumentacji, a także inżynierię techniczną oprogramowania oraz lokalizację. Niezależnie od wielkości projektu, nasz wysoce wykwalifikowany zespół precyzyjnych i pracujących z pasją ekspertów tłumaczeniowych zapewni Ci odpowiednie wsparcie.
  EuroLingo to czołowa w branży firma świadcząca usługi tłumaczeniowe z siedzibą w Polsce i przedstawicielstwami w Czechach, Rumunii i Rosji. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w zapewnianiu kompleksowych usług przekładu na rzecz wielu firm z całej Europy, w tym z branż, takich jak samochodowa, finansowa, opieki zdrowotnej i edukacji — Twoja firma może być kolejną z nich.

  Eurolingo translation company certification

  Dziedziny specjalizacji

  OPIEKA ZDROWOTNA

  OPIEKA ZDROWOTNA

  Tłumaczenie i lokalizacja prac badawczych, propozycji budżetowych, technicznych informacji produktowych oraz dokumentacji urządzeń i oprogramowania medycznego wykorzystywanych zarówno w publicznej, jak i prywatnej służbie zdrowia.

  PRZEMYSŁ SAMOCHODOWY

  PRZEMYSŁ SAMOCHODOWY

  Podręczniki informacyjne, satelitarne systemy nawigacji, polityki dotyczące ochrony środowiska i procedury bezpieczeństwa — nasi tłumacze posiadają doświadczenie w przekładzie i lokalizacji tego typu tekstów oraz wielu innych.

  TELEKOMUNIKACJA

  TELEKOMUNIKACJA

  Dzięki nam złożona technologia telekomunikacyjna wydaje się nieskomplikowana na nowych rynkach, ponieważ dokonujemy szybkiej, wydajnej i niezawodnej lokalizacji na języki Europy Wschodniej.

  FINANSE

  FINANSE

  Od oprogramowania księgowego po techniczną dokumentację finansową, podziały budżetów, propozycje dla klientów i umowy z klientami — posiadamy szerokie doświadczenie w tłumaczeniach finansowych.

  ROPA NAFTOWA I GAZ

  ROPA NAFTOWA I GAZ

  Zachowaj swoją wartość — wprowadź na pokład firmę EuroLingo, która przetłumaczy oprogramowanie, dokumentację transportową, propozycje z zakresu ochrony środowiska i nie tylko.

  EDUKACJA

  EDUKACJA

  Uzyskaj tłumaczenie podręczników do nauki, kursów, arkuszy informacyjnych, programów i oprogramowania do nauczania oraz propozycji programów kształcenia, by móc edukować każdego, w dowolnym miejscu i w odpowiedni sposób.

  Dlaczego my?

  ISO 17100

  Posiadamy certyfikat potwierdzający zdolność naszej firmy do zapewniania usług spełniających specyfikacje klienta.

  Jakość

  Zapewniamy jakość, której uzyskanie nie jest łatwe, chyba że współpracuje się z profesjonalnym i kreatywnymi dostawcami usług językowych.

  Elastyczność

  Wszystkie prośby są przez nas obsługiwane i wykonywane zgodnie z Twoimi preferencjami.

  Tłumacze przekładający na język ojczysty

  Tworzymy spójne teksty o wysokiej wrażliwości kulturowej, zapewniające perfekcyjny odbiór w języku docelowym.

  Narzędzia CAT

  W celu ułatwienia i przyspieszenia świadczenia usług tłumaczeniowych wykorzystujemy najnowsze technologie i jesteśmy ukierunkowani na narzędzia.

  Pamięć tłumaczeniowa

  Zapewniamy ekonomizację kosztów w czasie i szybką dostawę pilnych projektów.

  localization, translation and DTP services
  Nr 1 dla setek firm europejskich

  Ponad 12 lat doświadczenia

  ukończonych projektów
  mln przetłumaczonych słów
  języków
  klientów

  Opinie

  Każdego roku współpracujemy z setkami firm, takich jak Twoja, i wydajnie wykonujemy dokładne i przystępne cenowo tłumaczenia oraz lokalizację dokumentów, materiałów marketingowych i oprogramowania. Poniżej dowiesz się, dlaczego jesteśmy wybierani przez setki firm globalnych, a klienci stale do nas wracają.

  Zostań naszym kolejnym zadowolonym klientem.

  Opowiedz nam o swoim projekcie tłumaczeniowym